Зборівська районна філія

Роботодавцям Тернопільщини – компенсації, працівникам - заробіток

176 тис. грн компенсацій - за працевлаштування переселенців За 1,5 місяця 2023 року 15 роботодавців звернулися до місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості за компенсацією на працевлаштування 20 переселенців, більшість з яких отримали роботу в сферах торгівлі, переробної промисловості, освіти. Уже профінансовано 176 тис. грн. Загальна тривалість надання такої компенсації - два місяці з дня працевлаштування внутрішньо переміщеної особи.

09:31 02.03.2023

Отримати безкоштовний ваучер на навчання – реально! 563 жителі Тернопільщини вже скористалися такою можливістю

Ваучер на навчання - реальний шанс для громадян певних категорій здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію, а для роботодавців - мати необхідний кваліфікований персонал.

08:31 22.02.2023

Робота є! На Тернопільщині потрібні водії різних категорій

Роботодавці Тернопільщини мають майже півсотні актуальних вакансій у сфері транспорту. Найбільше у вантажному автомобільному та залізничному транспорті, а також у пасажирському наземному транспорті міського та приміського сполучення. Їм потрібні водії легкових і вантажних автомобілів, тролейбусів, навантажувачів та ін. із правами категорій «В», «С», «E», «Т», «Д».

08:53 15.02.2023

На початку лютого 2023 року через службу зайнятості Тернопільщини шукають роботу 3,1 тис. безробітних жителів області

За січень 2023 року в місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільської області соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 4,5 тис. осіб, з них 4,2 тис. були визнані безробітними, з їх числа майже 500 осіб - переселенці.

16:26 08.02.2023

Будинок для людей похилого віку, вокальна студія, кулінарна школа, ресторан японської кухні, екоферма та ще багато цікавих проєктів на Тернопільщині стали можливими завдяки мікрогрантам

На Тернопільщині зараз реалізується 143 успішних проєкти учасників програми отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

09:08 30.12.2022

546 переселенців шукають роботу на Тернопільщині

Станом на 10.11.2022 року до районних філій Тернопільської обласного центру зайнятості та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості звернулись 1956 внутрішньо переміщених осіб з регіонів України, де ведуться бойові дії, з них 1655 осіб отримали статус безробітного.

10:04 14.11.2022