Зборівська районна філія

546 переселенців шукають роботу на Тернопільщині

Станом на 10.11.2022 року до районних філій Тернопільської обласного центру зайнятості та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості звернулись 1956 внутрішньо переміщених осіб з регіонів України, де ведуться бойові дії, з них 1655 осіб отримали статус безробітного.

10:04 14.11.2022

На Тернопільщині є вакансії з наданням житла. Потрібні слюсарі, водій, тракторист, реєстратор, бухгалтер, фахівець у галузі містобудування

Автотранспортне підприємство м. Тернополя запрошує на роботу водія автотранспортних засобів та слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів. Працівників забезпечують спеціальним одягом, взуттям та засобами індивідуального захисту, надають можливість безкоштовного проживання.

08:00 04.11.2022

Топ 10 вакансій та зарплат на ринку праці Тернопільщини

На початок листопада 2022 року більшість вакансій, якими оперувала служба зайнятості Тернопільської області, були у переробній промисловості, освіті, торгівлі, охороні здоров'я, транспорті, складському господарстві, поштовій та кур'єрській діяльності. З них – 8,2% із заробітною платою вищою від середньої по області.

11:55 03.11.2022

На Тернопільщині працюють 66 іноземців з 18-ти країн світу

У січні-вересні 2022 року у Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано, продовжено термін дії чи внесено зміни до 39 дозволів на застосування праці іноземних громадян. Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни США, Вірменії, Туреччини та Польщі.

11:54 03.11.2022

59 жителів Тернопільщини отримають 13,6 млн грн грантової допомоги на розвиток бізнесу

На Тернопільщині триває розгляд заяв, поданих учасниками програми для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Після перевірки уповноваженим банком ділової репутації заявників, оцінки бізнес-планів та співбесід з учасниками, проведених обласним центром зайнятості, 59 поданих проєктів були підтримані.

08:27 24.10.2022

1706 вакансій було укомплектовано завдяки рекрутерам служби зайнятості Тернопільщини

Рекрутинг - один із сервісів служби зайнятості, який передбачає ряд посередницьких послуг з підбору персоналу для роботодавців та вакансій - для шукачів роботи, у тому числі й не зареєстрованих у службі зайнятості, незалежно від віку, статусу, зайнятості (пенсіонерів, студентів, осіб, які працюють та прагнуть змінити місце роботи та ін.).

08:39 16.09.2022

Допомогу по частковому безробіттю вже отримують роботодавці та ФОП Тернопільщини

Скорочення, зупинка виробництва, зменшення обсягів надання послуг чи виконання робіт — наслідки таких процесів призводять до зменшення зарплати для працівників, а у підприємців — доходу. Якщо це сталося з причин економічного, технологічного характеру, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного або воєнного стану, карантину, є можливість отримати компенсації від держави — допомогу по частковому безробіттю.

15:25 12.09.2022

На Тернопільщині є вакансії на некваліфіковану роботу

Упродовж січня-липня 2022 року 16,5% вакансій (1246), які подали роботодавці у Тернопільську обласну службу зайнятості, - пропозиції роботи без кваліфікації (для підсобників, прибиральників, вантажників, укладальників-пакувальників, робітників з благоустрою, сторожів, робітників з обслуговування будинків та прибудинкових територій, кухонних робітників, двірників, комірників, вагарів, опалювачів, чергових по гуртожитку та ін). Вони були затребувані й до війни, активно їх шукають і зараз. Такі вакансії мають попит серед безробітних, відтак досить швидко укомплектовуються.

12:49 11.08.2022