Зборівська районна філія

Отримай ваучер для оплати навчання за спеціальністю «Ветеринарна медицина»!

Розпочинається підвищення кваліфікації лікарів клінік ветеринарної медицини за спеціальністю «Ветеринарна медицина» на базі Подільського державного університету, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область.

10:39 26.02.2024

Водії, кухарі, продавці - у лютневому топі вакансій на Тернопільщині

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,2 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна п’ята - із заробітною платою вищою від середньої по області.

09:40 23.02.2024

Шукаєш роботу швачки чи закрійника? Є вакансії

У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості шукачам роботи пропонують 30 вакансій швачок та 5 – закрійників на підприємства, які займаються пошивом робочого, медичного та верхнього одягу, аксесуарів і текстильної продукції, а також ремонтом швейних виробів.

10:03 20.02.2024

Як ветерану з Тернопільщини отримати грант на власну справу?

З квітня минулого року діє програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», яка  реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма  спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць. Отримати грант можуть громадяни України з числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя. На реалізацію бізнес-ідеї в межах проєкту можна отримати до 1 млн гривень.  Розмір гранту залежить від кількості створених робочих місць:

10:43 09.02.2024

Шукаєш роботу інженера? Є вакансії

У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості шукачам роботи зараз пропонують майже 30 вакансій інженерів різних спеціалізацій.

10:34 09.02.2024

За працевлаштування ВПО роботодавцям Тернопільщини збільшено розмір компенсації

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання окремих питань зайнятості населення» від 27 грудня 2023 року № 1390, яка набула чинності 30 грудня 2023 р. Зокрема, загальну тривалість надання компенсації витрат роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) збільшено з 2 до 3 місяців, а за працевлаштування ВПО з інвалідністю - до 6 місяців. Змінюється і розмір самих компенсацій. Якщо раніше вони виплачувались виходячи з фіксованої суми 6700 грн на місяць, то тепер такі компенсації прив’язали до розміру мінімальної зарплати, яка з 1 січня 2024 року складатиме 7100 грн, а з 1 квітня – 8 000 грн.

09:33 11.01.2024

Шукаєш роботу на будівництві? Є вакансії

У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості шукачам роботи пропонують 20 вакансій на підприємствах, які займаються будівництвом житлових та нежитлових будівель. Найбільше потрібні мулярі, штукатури, бетонярі, електрогазозварники, монтажники будівельні, лицювальники-плиточники, монтажники устаткування зв'язку. За таку працю роботодавці готові платити 10 - 28 тис грн на місяць.

10:00 28.12.2023