Зборівська районна філія

Цікавлять професії транспортної галузі? Навчайся! Звернись у службу зайнятості Тернопільщини!

На підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають  професійно-технічну чи вищу освіту можна пройти навчання за напрямками:

09:08 25.06.2024

На Тернопіллі 166 людей з інвалідністю потребують працевлаштування. Роботодавці, які їх працевлаштують, отримають компенсації!

Особам з інвалідністю у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.

11:41 18.06.2024

«Армія відновлення» на Тернопільщині

В умовах війни всі зусилля суспільства мають бути спрямовані на опір агресору та подолання наслідків вторгнення. Люди, які з різних причин залишились без роботи, можуть долучитись до “Армії відновлення” України - суспільно корисних робіт, які запроваджуються державою під час воєнного стану.

15:42 17.06.2024

На Тернопільщині учасники громадських робіт заробили 736 тис. грн

Одна з ефективних форм сприяння зайнятості безробітних - організація громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам певної громади, проводяться на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях та фінансуються за кошти: місцевих бюджетів, роботодавців, для яких роботи виконуються, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, включаючи виплату як основної, так і додаткової зарплати.

15:41 17.06.2024

На Тернопільщині потрібні медпрацівники, водії, продавці, швачки, кухарі, є вакансії відновлення та сил оборони

У Тернопільській області актуальними є 1,9 тис. вакансій. Найбільше роботодавці шукають: водіїв, продавців, швачок, кухарів, бухгалтерів, листонош, а також лікарів та медсестер/медбратів.

12:13 14.06.2024

Ринок праці Тернопільщини: попит та пропозиція, розвиток бізнесу, активні програми зайнятості

На сьогодні для ринку праці Тернопільської області, як і в цілому по Україні, характерними є: збільшення кількості вакансій та зростання рівня зарплат у них; запровадження принципів безбар’єрності на ринку праці: фізичної, економічної, гендерної, інформаційної, цифрової та ін.; освоєння жінками професій, які стереотипно вважались «чоловічими», та їх працевлаштування за цими професіями; залучення жителів області до «Армії відновлення» (суспільно корисних робіт на час війни).

12:42 11.06.2024

Гендер і ринок праці, жіноче підприємництво та жіночі стартапи на Тернопільщині

Сьогодні для України, як і для багатьох інших країн світу, важливою є тема забезпечення рівних прав для жінок та чоловіків у сфері праці. Свобода від дискримінації – одне з основних прав людини, необхідних для вільного вибору працівником місця роботи, повноцінного розвитку власних можливостей й отримання гідної оплати.

15:17 06.06.2024