Зборівська районна філія

Шановні роботодавці! Потрібні працівники – зверніться у службу зайнятості Тернопільщини

Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь-якого підприємства чи приватного бізнесу. Розумно підібраний штат кваліфікованих працівників дає змогу реалізувати найсміливіші плани та проєкти.

11:11 06.12.2023

На Тернопіллі шукають роботу 162 особи з інвалідністю. Роботодавці, які їх працевлаштують, отримають компенсації!

Особам з інвалідністю у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.

10:45 29.11.2023

На Тернопільщині є робота! 30-50 тис. грн зарплати пропонують водіям, слюсарю, дизайнеру, інженеру, ветлікарю

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,5 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них – 17,1% із заробітною платою вищою від середньої по області.

10:21 29.11.2023

І робота, і житло! На Тернопільщині є вакансії з можливістю проживання

Роботодавці Тернопільської області зараз мають 26 вакансій з наданням житла. Потрібні кухарі, бармени, офіціанти, кухонний робітник, охоронники, електрозварник ручного зварювання, машиніст сушильної установки, формувальник залізобетонних виробів та конструкцій, водії навантажувачів, моторист бетонозмішувальних установок, швачки, різьбяр по каменю, комплектувальник товарів, робітник по догляду за тваринами, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, підсобні робітники.

11:37 08.11.2023

ПАТ"Укрзалізниця" запрошує на роботу жителів Тернопільщини - є 37 вакансій

У січні-жовтні 2023 року в Тернопільській області виробничі підрозділи регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» подали у Тернопільський обласний центр зайнятості інформацію про потребу у більш як пів сотні працівниках різних професій.

11:35 08.11.2023

На Тернопільщині є більше сотні вакансій для водіїв різних категорій

Кожного року в останню неділю жовтня святкуємо День водія (День автомобіліста і дорожника). Можливість працевлаштування водієм різних автотранспортних засобів - цілком реальна, адже на ринку праці Тернопільської області попит на цих фахівців існує постійно.

11:34 08.11.2023

На Тернопіллі шукають роботу 172 особи з інвалідністю. Для них є 88 вакансій. Роботодавці, які працевлаштують осіб цієї категорії, - можуть отримати компенсації!

09:02 27.10.2023

Півтори сотні жителів Тернопільщини скористалися реальним шансом легального заробітку

Одна з ефективних форм сприяння зайнятості безробітних - організація громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам певної громади, проводяться на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях та фінансуються за кошти: місцевих бюджетів, роботодавців, для яких роботи виконуються, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, включаючи виплату як основної, так і додаткової зарплати.

15:07 20.10.2023