Зборівська районна філія

Безоплатно здобути професію в ІТ, будівництві, транспорті, освіті, медицині – реально! Жителям Тернопільщини видають ваучери на навчання

Ваучер на навчання видається службою зайнятості деяким категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і мають професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту.

15:11 26.06.2023

Консультує служба зайнятості

У роботодавця є вакансія для особи з інвалідністю. Чи повинен він про це поінформувати службу зайнятості і в якій формі? Так, повинен. Відповідно до п. 2 та п. 6 «Порядку надання державній службі зайнятості інформації, необхідної для організації працевлаштування осіб з інвалідністю», який затверджений Постановою № 553 від 02 червня 2023 року та набув чинності 9 червня 2023 року, роботодавець з дня виникнення в нього потреби в підборі працівників з інвалідністю та/або з дати відкриття вакансій, на які можливе працевлаштування осіб з інвалідністю, інформує центр зайнятості за його місцезнаходженням, подаючи звіт форми 3-ПН. Довідки за телефоном "гарячої" лінії в Тернопільському обласному центрі зайнятості - 0635765756.

15:54 21.06.2023

Понад 450 нових робочих місць – результат реалізації проєктів учасників програми єРобота, які отримали мікрогранти на Тернопільщині

У Тернопільській області зараз реалізується 224 успішних проєкти учасників державного проєкту єРобота, зокрема з отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Кожен з них отримав чи отримає грантову допомогу від 75 до 250 тис. грн на загальну суму майже 49 млн грн. Втілення цих проєктів дасть змогу створити понад 450 нових робочих місць.

09:53 12.06.2023

На Тернопільщині є 80 вакансій у сфері громадського харчування

Сфера громадського харчування є однією з найприбутковіших в економічній діяльності та однією із найбільш динамічних в Україні. Ринок громадського харчування Тернопільщини насичений різноманітними закладами на будь-який смак: ресторани, бари, кав’ярні, кафе, їдальні, закусочні, пекарні тощо, у роботі яких велика увага звертається на кваліфікацію працівників, бездоганний сервіс та культуру обслуговування.

10:25 06.06.2023

Що змінилося у новому порядку реєстрації та перереєстрації безробітних, що почав діяти з 10 травня 2023 року?

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.2023 № 446 затверджено новий «Порядок реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».

10:25 06.06.2023

Продавці, водії, лікарі - у топі травневих вакансій на Тернопільщині

На 17 травня 2023 року актуальними є 1135 вакансій. Найбільшою є потреба у кваліфікованих робітниках з інструментом, професіоналах, робітниках з обслуговування устаткування та машин, працівниках сфери торгівлі та послуг.

12:07 17.05.2023

Роботодавці Тернопільщини, які працевлаштували переселенців, можуть отримати компенсації

За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) роботодавці можуть отримати компенсації від державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

14:33 04.05.2023

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятості пропонує Вам ряд наступних програм для підтримки та розвитку Вашого бізнесу:

15:17 02.05.2023

На Тернопільщині більшість переселенців працевлаштовані у сферах державного управління й оборони та в переробній промисловості

Протягом січня-лютого 2023 року через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 552 внутрішньо переміщені особи, з них 529 – мали статус безробітного.

09:12 10.03.2023

На організацію громадських робіт для безробітних на Тернопільщині вже передбачено більше 1,1 млн грн

Із кожною з 55 об’єднаних територіальних громад Тернопілля місцеві підрозділи служби зайнятості області уклали угоди про співпрацю, де, зокрема, передбачено одну з ефективних форм сприяння зайнятості безробітних - організацію громадських робіт.

12:57 08.03.2023