Оголошення Залозецької селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Про проведення Дня благоустрою!!!

До уваги мешканців громади!

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити нашу громаду чистою та охайною, яке так потребує нашого з Вами об’єднання зусиль.

Запрошуємо Вас долучитись до заходу з прибирання населених пунктів!!!

З метою наведення належного санітарного стану на території Залозецької територіальної громади, підвищення рівня благоустрою, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», заплановано проведення днів благоустрою на території населених пунктів громади у квітні місяці 2021 року.

17 квітня 2021 року – День благоустрою

Шановні керівники установ, підприємств, організацій, суб'єкти підприємницької діяльності,

а також власники забудов приватного сектору, просимо Вас вжити дієвих заходів, щодо впорядкування та облаштування прилеглих та закріплених територій та споруд, які знаходяться у Вашому підпорядкуванні.

Всі, хто любить своє село, не будьте байдужими!

Разом ми зробимо нашу громаду охайнішою !!!

Виконавчий комітет Залозецької селищної ради

О Г О Л О Ш Е Н Н Я  !

Залозецька  селищна   рада  інформує  про  те, що  у  зв’язку  з  Постановою  Кабінету   Міністрів  України  від   28  грудня  2020  року № 1364 «Про порядок  реєстрації, зняття  з  реєстрації  місця  проживання  в  електронній  формі», реєстрація місця  проживання  громадян   здійснюється  лише  при  наявності   документа  на  право  власності   на  житловий  будинок   з  01.04.2021  року.

Виконком   Залозецької селищної  ради.

Комунальне підприємство "Залізці"

інформує жителів селища Залізці про те, що згідно з рішенням №475 сесії Залозецької селищної ради з 1.04.2021р ціна за куб.м. води для населення становитиме 13.40грн, для бюджетних організацій - 14.68грн, інших споживачів -16.60грн.

Відповідно до елементів річних витрат: матеріальні витрати - 351069,30грн, витрати на оплату праці - 213360,00грн, інші витрати - 50977,11грн,   загальновиробничі витрати - 148968,92грн, адміністративні витрати - 74553,00грн,  витрати на збут - 43920,00грн, повна собівартість - 882848,33грн. Прибуток 5% - 47485грн: населення - 37067грн, бюджетні організації - 8122грн, інші споживачі -2296грн. На даний час діє тариф з 2019 року: вартість 1м.куб. води-8.50грн. Такий тариф для комунального підприємства є збитковим. На даний час ціна на електроенергію зросла на 25,7% за 1кВт електроенергії. Коригування ціни на централізоване водопостачання включає в себе збільшення ціни на електроенергію та зростання мінімальної заробітної плати. Просимо жителів селища до 5 березня обов'язково погасити заборгованість за попередні місяці.

02.03.2021р.

10 лютого 2021 року в 14.00 год.  в актовому залі  адмінбудинку селищної ради  відбудеться чергове засідання сесії Залозецької селищної ради.

27 січня 2021 року в 11.00 год.  в актовому залі  Залозецької селищної ради  відбудеться зустріч помічників-консультантів народного депутата України І.А.Чайківського з виборцями.

Виконавчий  комітет                                                                     25.01.2021р.

В понеділок 04.01.2021р. о 10.00 в актовому залі Залозецької селищної ради відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ

Управління Державної казначейської служби України у Зборівському районі Тернопільської області звертає увагу, що у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України в Казначействі України (ЕАП) МФО 899998 відкрито нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

10:29 21.12.2020