Заступник голови - КОЛІСНИК ОЛЕНА ОРЕСТІВНА

Народилася 13 січня 1978 року в с. Гаї за Рудою, Зборівського району, Тернопільської області, освіта – вища, громадянка України, безпартійна.

В 1985 році вступила до першого класу початкової школи с. Гаї за Рудою. В 1995 році закінчила 11 клас загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів с. Гаї Розтоцькі, Зборівського району, Тернопільської області.

Цього ж року поступила на І курс факультету технології органічних речовин Державного університету «Львівська політехніка», закінчила у 2000 році повний курс за спеціальністю – біотехнологія, отримавши диплом спеціаліста з кваліфікацією інженер – технолог Національного університету «Львівська політехніка».

У 2001 році почала працювати на ДП «Залозецький спиртовий завод» спочатку на посаді техніка – хіміка, в подальшому за час трудової діяльності займала посади начальника зміни солодового цеху, інженера з якості. В 2011 році ДП «Залозецький спиртовий завод» реорганізовано шляхом приєднання до Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» та створено Залозецьке МПД  ДП «Укрспирт» де займала посади менеджера з персоналу та провідного інженера з кадрів. Звільнилась в листопаді місяці 2020 року.

Заміжня, чоловік Колісник Богдан Григорович, тимчасово не працює.

Батько, Назаревич Орест Антонович, пенсіонер.

Мати, Назаревич Любов Павлівна, пенсіонерка.