Апарат Залозецької селищної ради
№ п/п |
Посада |
ПІБ |
1 |
Селищний голова |
Нога Андрій Зіновійович |
2 |
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих комітетів |
Колісник Олена Орестівна |
3 |
Секретар ради |
Гершон Іван Миколайович |
4 |
Секретар виконавчого комітету |
Шрам Марія Володимирівна |
5 |
Секретар керівника |
Геварді Іра Володимирівна |
6 |
Головний бухгалтер |
Гарбуз Стефанія Тадеївна |
7 |
Інспектор |
Бай Софія Петрівна |
8 |
Бухгалтер |
Волинець Оксана Василівна |
9 |
Бухгалтер |
Римар Олександра Володимирівна |
10 |
Головний спеціаліст інфраструктури |
Олійник Микола Іванович |
11 |
Спеціаліст І категорії - землевпорядник |
Чапайло Марія Михайлівна |
12 |
Спеціаліст І категорії - землевпорядник |
Мельник Людмила Євгенівна |
13 |
Реєстратор |
Бацько Руслана Євгенівна |
14 |
Реєстратор |
Михальчишин Катерина Петрівна |
15 |
Інспектор по роботі з кадрами |
Яворська Марта Григорівна |
16 |
Інспектор військово-облікового столу |
Бігуняк Наталія Романівна |
17 | Начальник відділу соціального захисту | Штеркун Галина Богданівна |
18 |
Спеціаліст з питань соціального захисту населення |
Крохмалюк Марія Андріївна |
19 |
Начальник відділу ЦНАП |
Вільгоцька Марія Володимирівна |
20 | Адміністратор відділу ЦНАП | Богайчук Олександра Яківна |
21 | Адміністратор відділу ЦНАП | Мотяшок Христина Михайлівна |
22 |
Завідувач архівом |
Ништа Оксана Миколаївна |
23 |
Інженер по охороні праці, завідувач господарства |
Шеліга Юрій Іванович |
24 |
Електрик |
Христинюк Іван Євгенович |
25 |
Прибиральник службового приміщення |
Пастущин Марія Михайлівна |
26 |
Прибиральник службового приміщення |
Журавська Ольга Євгенівна |
27 |
Двірник |
Затильний Іван Андрійовмч |
28 |
Двірник |
Дерех Михайло Петрович |
29 |
Двірник |
Копаленко Тамара Дмитрівна |
30 |
Прибиральник території |
Жеребецький Володимир Іванович |
31 |
Староста (с.Білоголови, с.Нетерпинці) |
Мишка Ольга Романівна |
32 |
Староста (с.Гаї Розтоцькі) |
Безкоровайна Інна Василівна |
33 |
Староста (с.Гаї-за-Рудою) |
Букало Ольга Володимирівна |
34 |
Староста (с.Ратищі, с.Піщане) |
Яремчук Наталія Мирославівна |
35 |
Староста (с.Серетець, с.Підберізці) |
Балтарович Ігор Йосипович |
36 |
Староста (с.Тростянець, с.Білокриниця) |
Дерех Михайло Мирославович |
37 |
Староста (с.Чистопади) |
Суль Михайло Михайлович |
38 |
Староста (с.Мильне, с.Бліх) |
Величко Борис Васильович |
39 |
Староста (с.Ренів) |
Пасічник Тарас Петрович |
40 |
Староста (с.Панасівка, с.Чорний Ліс) |
Дідик Галина Богданівна |
41 |
Староста (с.Загір'я) |
Кара Галина Богданівна |
Керівники структурних підрозділів |
||
42 |
Начальник фінансового відділу |
Тесля Ольга Миколаївна |
43 |
Начальник відділу освіти, молоді та спорту |
Мойсеєнко Наталія Петрівна |
44 |
Начальник відділу культури, релігії та туризму |
Романишин Наталія Володимирівна |
45 |
Директор КЗ "Залозецький музей" |
Ільчишин Василь Васильович |
46 | Директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Залозецької селищної ради | Букало Марія Михайлівна |
47 | Директор КНП "Залозецький ЦНПМСД" | Вівчарик Наталія Романівна |
48 | Директор КНП "Залозецька районна лікарня" Залозецької селищної ради | Шуста Михайло Васильович |
49 | Директор КП "Залізці" Залозецької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області | Рибак Василь Миколайович |
50 | Директор КП Залозецької селищної ради "ККП" | Семчук Ігор Ярославович |