Залозецька громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Культурні новини та визначні події

500 років тому містечко на Тернопільщині отримало Магдебурзьке право – унікальний документ

Фото без опису 


На Тернопільщині малювали пейзажі селища, щоб зібрати гроші для ЗСУ Фото без опису 


Пляж, рибалка та унікальні пам’ятки: на Тернопільщині з`явилася нова локація для відпочинкуФото без опису


Вишиванки з Тернопільщини презентували на Львівщині

Фото без опису


24 серпня 2018 року на стадіоні Залозецької школи відбувалися святкування 27-ї річниці Дня Незалежності України. Виступив голова селищної ради. Урочисто прозвучав Гімн України. Працівники БК організували хорошу концертну програму. Ведучі забезпечували святковий настрій присутніх жителів смт Залізців.

Параленьно з виступами учасників художньої самодіяльності проходили спортивні заходи.

 

У турнірі з міні-футболу взяли участь команди з с. Серетець, с. Піщане, с. Гаї за Рудою та дві команди смт Залізців. В результаті напруженої спортивної боротьби переможцем турніру стала команда Залізці-2, друге місце у команди с. Серетець, третіми була комадна залізців. Команди переможці отримали грошові призи - 400,300,200 грн відповідно.

 

Підтягування на перекладині зібрало 8 учасникув. Переможецями стали Ганжа Олександр (27 підтягувань), Шпичук Олександр (24 підтягування), Мельник Микола (21 підтягування). Переможці отримали грошові призи - 100, 70, 50 грн.

Відкритий шаховий турнір проходив у приміщенні школи. Тринадцять учасників змагалися за швейцарською системою в п'ять раундів. Переможцем став Радь Роман (Гаї Розтоцькі), друге місце - Чапайло Павло (Залізці), Тимчишин Василь (Піщане)

 

Змагання з волейболу

25 березня 2018 року в спортивному залі Серетецької ЗОШ відбулися змагання команд Залозецької об’єднаної територіальної громади з волейболу. Участь в змаганнях прийняли чотири команди сіл: Серетець, Гаї за Рудою, Піщане та смт Залізці. Захід розпочав в.о. старости с. Серетець Балтарович Ігор. Гімн України всі учасники виконували вживу. Дирекція школи забезпечила відмінні умови проведення змагань.  Чай, канапки, печиво в перервах між звитягами створили хороші та комфортні умови. Місцеві вболівальники гаряче підтримували своїх гравців.

Місця розділилися наступним чином:

  1. Залізці
  2. Гаї за Рудою
  3. Серетець
  4. Піщане

Для подальшої популяризації волейболу в місцевій команді було подаровано волейбольний м’яч.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

  "Поетичні стежини Олега Германа"

Нашому замляку - поету Олегу Герману з Чернихова, який живе і працює в Тернополі  21 березня виповнилося 70 років. Свій ювілей він зустрів чималим творчим здобутком   Опублікував понад 30 наукових статей, більше 100 публіцистичних матеріалів у пресі, монографію з питань просвітницького руху на Тернопіллі (1999). Створив та веде цикли радіо-і телепрограм з питань культурології. Учасник фестивалів авторської пісні "Оберіг-89, -90" та 1-го конкурсу української естрадної пісні "Червона рута" (1990); режисер, сценаристі автор святкових дійств до 450-ліття Тернополя та освячення національного прапора в обласному центрі (1990), "Хресна дорога України" (1991), "Великодня родина" (1993), "Наша дума, наша пісня" (1995), звітних концертів районів області та звіту Тернопільщини в Києві (всі - 2001). Режисер-постановник телефільмів "Ріка часу" (1999) і "Червоний жупан" (2000). Автор збірок поезій: "Прислухайтесь. Дзвенить струна" (1990), "Мелодія слова" (1992), "Настрій полудневого дощу" (1993), "Краплини тихої довіри" (1994), "Найпершою була любов" (1995), "Для тебе" (1996), "Душа болить словами" (1997), “Тарасикові співанки” (1998) "Щаслива мить" (1999), "Хресне сходження" (2000), "Силуети" (2001), "Віддзеркалля" (2004), "Околиця" (2006), "Сто потайних дверей" (2008).

 

 

Як художник-графік бере у часть в обласних художніх виставках, оформляє власні та книжки місцевих авторів.. Поезія О. Германа - це пряма, відверта розмова з читачами. Нажаль в нашій книгозбірні є тільки декілька видань поета.

Постійний читач нашої бібліотеки Грицик Оксана особисто знайома з ювіляром . Вона принесла до книгозбірні  книги з своєї власної колекції і презентувала їх  нашим  читачам. Особлива увага була приділена книзі "Сто потайних дверей , або пригоди Джури Михайлика". Це казка - гра, яка захоплює читача своїм незвичним, багатозначним сюжетом. Також користувачі прослухали пісні, автором і виконавцем яких є Олег Герман.

                                                                                                                            Бібліотекарі Залозецької бібліотеки.

Фото без описуФото без описуФото без опису

  "Тарас Шевченко - велика і невмируща слава українського народу".

9 -10 березня в Золозецькій бібліотеці проведено літературні читання. На протязі цих днів користувачі , які відвідували бібліотеку декламували поезії Т. Г. Шевченка. 11 березня в Залозецькому будинку культури проходили святкування до дня народження нашого пророка Тараса Григоровича Шевченка. До якого приєдналися   бібліотекарі Залозецької бібліотеки з книжковою виставкою "Кобзарева зоря світить , на якій було представлено кращі видання творів Т. Г. Шевчанка , які є в нашій книгозбірні.

                                       Бібліотекарі Залозецької книгозбібрні.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

25 лютого 2018 року в приміщенні Залозецької СЗОШ відбулася командна першість громади з настільного тенісу присв'ячена пам'яті В'ячеслава Чорновола - державного, громадського, політичного діяча, депутата Верховної Ради, Героя України. В змаганнях прийняли участь команди всіх сіл громади та смт Залізці. Команди були представлені в двох вікових групах.

На відкритті заходу всіх привітав селищний голова Любомир Фесик. Він висловив думку про початок своєрідної естафети змагань в різних селах громади. Залучити більшу кількість сільської молоді до занять спортом - наша головна мета. ВІн побажав всім учасникам тенісного турніру досягнути хороших спортивних результатів.

 

В результаті напруженої боротьби в старшій віковій групі ( 16 років і старше) переможцем змагань стала команда смт Залізці, друге місце виборола команда с. Чистопади, третьою була команда с. Білоголови. Призери нагороджені грамотами, переможець отримав новий тенісний стіл. Наступні місця команд тенісистів розподілилися наступним чином:

4. Підберізці        

5. Ратищі-Піщане

6. Серетець         

7. Гаї-за-Рудою   

8. Тростянець     

Місця в молодшій віковій групі (до 16 років) розподілились так:

1. Ратищі-Піщане 

2. Залізці              

3. Підберізці         

Команди нагороджені грамотами та відзначені солодащами.

Незважаючи на холодну погоду, в.о. старост сіл забезпечили хорошу явку спортивної молоді для участі в змаганнях тенісистів. Адміністрація школи створила належні умови проведення змагань. Було організовано роботу шкільної столової (чай, печево).

Нагородження команд проводила Галина Вуйків - чемпіон області 1981 року з настільного тенісу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису________________________________________________________________________________________________________

Команда смт Залізці зайняла ІІІ місце у волейбольному турнірі, організованому Млинівецькою сільською радою пам’яті учасника АТО, Назарія Кулинця, який відбувся 4 лютого 2018 року

________________________________________________________

Вшанування пам’яті загиблих від Голодомору – геноциду Українського народу

Щороку у четверту суботу листопада Україна  вшановує пам’ять загиблих від Голодомору – геноциду Українського народу. 25 листопада 2017 року

до Дня пам’яті жертв голодомору Залозецька   бібліотека підготувала книжкову виставку "У той голодний 33-й". Також для користувачів бібліотеки була проведена година-реквієм "Голодомор - моваю документів" . На заході присутні згадали про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом «голодомор" . Користувачі бібліотеки мали можливість преглянути літературу про ці трагічні події. Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

 Міжнародний  день людей з інвалідністю

    Щороку  на початку грудня  відзначають Міжнародний  день людей з інвалідністю.  

 Відзначення  цього дня – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з особливими потребами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Люди з особливими потребами  – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть діти, дорослі і вони потребують допомоги і уваги.

      Інспектором із соціальних питань Залозецької селищної ради  Козак Світлани, спільно з працівниками будинку дитячої та юнацької творчості  було організовано свято для дітей з особливими потребами. Участь взяли 13 дітей з  громади. З привітальним  словом до присутніх звернувся  голова селищної ради Фесик  Любомир Іванович, а також  начальник відділу освіти Залозецької селищної ради Смук  Наталія Ришардівна. Почувши теплі та щирі слова привітань, діти поринули у світ казки з учнями 3-А класу Залозецької СЗОШ 1-111 ст та їх керівником Наталею Козлою. Після чого присутні взяли участь у майстер класі організованим Оксаною Гриб , Марією Дудою та учнями 8 го класу. Де виготовили ангелів, яких діти взяли із собою додому як оберіг та напам’ять про нашу зустріч, а також  отримали подаруночки від організаторів. Дітки залишилися задоволенні, з гарним настроєм та  усмішками на обличчі залишили стіни Залозецької спеціалізованої школи.    

     Висловлюємо найтепліші слова батькам та дітям, на долю яких випали нелегкі випробування і зичимо доброго здоров'я, життєвого оптимізму, добробуту і великого людського щастя. Дякуємо організаторам свята та всім небайдужим які долучилися до нього.

 

                                                                                         Ольга Чехович,

                                                                                        методист БДЮТ

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

__________________________________________________________

 

Відкриття харчоблоку у с. Гаї за Рудою

Не дивлячись на погоду пізньої осені на шкільному подвір’ї Гає за Рудівської філії спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці людно. Тут зібрались батьки, вчителі, учні, голова громади Фесик Любомир Іванович, голова ПП ім. Шевченка Лобур Зиновій Володимирович, начальник відділу освіти Смук Наталія Ришардівна, директор опорної школи Нечай Ярослав Володимирович, отець Іван. Одним словом люди праці, для того аби зробити важливий крок для маленьких школярів. Адже вже сьогодні, 7 листопада, вони зможуть харчуватись. Відкрито харчоблок у селі Гаї за Рудою з усіма почестями: перерізанням стрічки, освяченням будинку, усмішками і привітаннями самих винуватців цього дня – учнями 1-4 класів Гає за Рудівської філії. Отримавши сьогодні настанови високопосадовців, благословення о. Івана учні школи обіцяють усі вчитися на відмінно.

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

   Понад усе він любив Україну.

 

             13 жовтня  напередодні 75-річчя створення  Української Повстанської Армії у СЗОШ I-III ст.смт. Залізці відбулося посвячення меморіальної дошки героїчній постаті

Залозеччини, великому патріоту, майору УПА Володимиру Якубовському. Урочисту посвяту відзнаки  провів отець Микола Бобровський. Участь в урочистостях взяли учні та педагогічний колектив нашої школи, керівництво Залозецької селищної ради, вихованці Зборівського РЦЕНТУМ. Бібліотекарі Залозецької бібліотеки долучились до цього свята влаштувавши у школі фотовиставку :"Понад усе він любив Україну".  

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

Художнє свято в Залозецькій ДМШ

Зустріч учасників тернопільської творчої групи професійних художників " Євген Удін і КО" з учнями і батьками художнього класу Залозецької ДМШ. Викладач О.Г. Мищук.

 

Залозецька ДМШ. День як казка!!.. Калейдоскоп мистецького свята в художньому класі школи...

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних