Зборівська районна філія

На Тернопільщині успішно реалізовуються бізнес-проєкти учасників програми мікрогрантів

Виготовлення електросамокатів, меблів, виробів з дерева та текстилю, напівфабрикатів і дегідрованої їжі, хлібобулочної продукції, іграшок; стоматологічна практика, медичні та соціальні послуги, фермерство, садівництво, квітникарство та багато інших цікавих проєктів, а ще створення понад 600 нових робочих місць – такі результати реалізації на Тернопільщині більше 260 проєктів учасників програми мікрогрантів єРобота на створення або розвиток власного бізнесу. Грантова допомога кожному з них - від 75 до 250 тис. грн, на загальну суму понад 62 млн грн.

14:08 20.07.2023

Цьогоріч роботодавці Тернопільщини запропонували 145 вакансій для бухгалтерів

16 липня в Україні – День бухгалтера. Без фахівця цієї професії, древньої і до сьогодні необхідної, не може діяти жодне підприємство. Попит на бухгалтерів на ринку праці Тернопільщини існує постійно. З початку 2023 року роботодавці області мали 145 вакансій для фахівців цієї професії, з них 89 були укомплектовані за сприяння служби зайнятості.

09:47 18.07.2023

Топ 10 липневих вакансій і зарплат Тернопільщини

На 12 липня 2023 року філії Тернопільського обласного центру зайнятості пропонували шукачам роботи 1347 актуальних вакансій від роботодавців регіону. З них – 13% із заробітною платою вищою від середньої по області.

09:41 14.07.2023

Робота є! На Тернопільщині є вакансії для пекарів

На сьогодні роботодавці Тернопільщини мають більше 20-ти актуальних вакансій пекарів. Такі фахівці потрібні на хлібзаводах, у пекарнях, закладах громадського харчування та ін. Зарплата - до 12 тис. грн.

15:05 05.07.2023

На Тернопільщині є робота для лікарів

Лікарі та медичний персонал завжди потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках та медцентрах, особливо у теперішній час. На 27.06.2023 місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонували шукачам роботи 85 актуальних вакансій лікарів.

14:24 04.07.2023

За працевлаштування переселенців роботодавцям Тернопільщини дають компенсації

За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) роботодавці можуть отримати компенсації від державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

14:23 04.07.2023

На Тернопільщині більшість переселенців працюють в переробній промисловості, торгівлі, в охороні здоров'я. 126 – шукають роботу

Через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості цьогоріч шукала роботу 771 внутрішньо переміщена особа, з них 692 отримали статус безробітного.

14:22 04.07.2023

Кому роботодавці Тернопільщини готові платити найбільше

На 26 червня 2023 року місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонували шукачам роботи 1348 актуальних вакансій від роботодавців регіону. З них – 13% із заробітною платою вищою від середньої по області.

08:56 28.06.2023

Молодь на ринку праці Тернопільщини

Остання неділя червня – Всеукраїнський День молоді. Сьогоднішні учні, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці формуватимуть майбутнє нашої держави, усіх сфер економіки та життєдіяльності соціуму.

15:11 26.06.2023