Шукаєш роботу інженера? Є вакансії

Дата: 09.02.2024 10:34

У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості шукачам роботи зараз пропонують майже 30 вакансій інженерів різних спеціалізацій.

Роботодавці області шукають 3-х інженерів-конструкторів, мають по 2 вакансії інженерів з комп'ютерних систем, інженерів з проектно-кошторисної роботи, інженерів з охорони праці, інженерів-проектувальників. Також потрібні інженери: із звукозапису, з пожежної безпеки, з ремонту та обслуговування стоматологічного обладнання, з якості, мережі стільникового зв'язку, будівельник, електронік, програміст; головні інженери в сільськогосподарській галузі та в управлінні нерухомим майном.

Є робота для інженерів у лікарняних закладах, на підприємствах роздрібної торгівлі залізними виробами, будівельними матеріалами та виробництві олії і тваринних жирів.

Зарплата до 30 тис. грн на місяць.

Зацікавили вакансії?

Зборівський відділ Тернопільської філії