Цікавлять професії агросфери? Звернись у службу зайнятості Тернопільщини!

Дата: 09.02.2024 10:26

Пройти навчання за напрямками:

• «Агрономія»,
  • «Геодезія та землеустрій»,
  • «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

чи освоїти професії:

• бджоляр,
  • налагоджувальник сільськогосподарських машин та тракторів,
  • слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування,
  • тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва»,
  • плодоовочівник,
  • робітник фермерського господарства, -

можна на підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у Тернопільському обласному центрі зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають  професійно-технічну чи вищу освіту.

Фінансування за ваучером – до 30 тис. 280 грн.

Навчання проходить у закладах освіти як Тернопільщини, так і України.

Безробітні безоплатно, за спрямуванням місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості, у центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості можуть здобути професії:

• фермер,
  • бджоляр,
  • робітник зеленого будівництва,
  • квітникар,
  • виноградар,
  • плодоовочівник,
  • рибовод,
  • тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

Тривалість курсів – 3-6 місяців. Форма навчання – онлайн, денна або змішана. ЦПТО - це сучасні заклади освіти європейського рівня, які здійснюють курсову та індивідуальну профпідготовку. У разі потреби є місця для проживання.

Нові знання – нові можливості!

За детальнішою інформацією звернися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або у відділ активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ за тел. 0635765756.

Зборівський відділ Тернопільської філії

Тернопільського обласного центру зайнятості