Новини Залозецької селищної ради

Дата: від до Скинути

Чи необхідно після повернення на застосування ЄП третьої групи зі ставкою 3 або 5 відс. включати до суми граничного доходу, дохід отриманий таким платником в період застосування спрощеної системи оподаткування з особливостями оподаткування?

Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» внесено зміни з 01.08.2023, зокрема, до підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ), який доповнено новим п. 9 прим. 1 щодо особливостей переходу суб’єктів господарювання, які використовували особливості оподаткування, встановлені п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, на систему оподаткування, на якій такі платники податку перебували до обрання особливостей оподаткування, передбачених п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

09:19 28.08.2023

Щодо забезпечення безпечних умов для проведення фактичної перевірки

З 1 серпня 2023 року до припинення або скасування воєнного стану на території України мають враховуватись вимоги підпункту 69.21 пункту 69 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України стосовно наявності безпечних умов для проведення фактичних перевірок, зокрема, безпечного:

09:23 25.08.2023

Понад 183 млн грн податку на нерухоме майно отримали місцеві бюджети Тернопільщини

Упродовж семи місяців цього року власники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили до місцевих бюджетів Тернопілля 183,8 млн гривень. Це на 101 млн грн, тобто більш, ніж удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року.

09:23 25.08.2023

Щодо особливостей відображення назви товару в розрахункових документах РРО/ПРРО

З 01.08.2023 Законом України від 30.06.2023 № 3219 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» були внесені зміни в пункт 2 статті 3 Закону від 06.07.1995 № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) щодо спрощення фіскального чеку. Зазначений пункт було доповнено абзацом другим:

09:22 25.08.2023

Керівництво ДПС Тернопільщини провело зустріч із АППУ

У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася робоча зустріч за участю в. о. начальника ГУ ДПС в області Руслана Цвігуна, заступниці начальника Марії Мельник та представників Територіального відділення  АППУ в Тернопільській області, зокрема голови тервідділення Івана Іскерського.

09:26 23.08.2023

Майже 131 млн грн акцизного податку надійшло до місцевого й державного бюджетів від платників Тернопільщини

Упродовж січня-липня цього року до місцевих бюджетів області надійшло 52,2 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Зокрема, 34,4 млн грн надійшло від продажу алкогольних напоїв, 16,2 млн грн – від продажу пива та 1,6 млн грн – від реалізації тютюнових виробів.

09:25 23.08.2023

У який термін зобов’язані стати на облік нерезиденти?

Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що відповідно до п.п. 14.1.122 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), нерезиденти – це іноземні компанії, організації, утворені відповідно до законодавства інших держав, їх зареєстровані (акредитовані або легалізовані) відповідно до законодавства України філії, представництва та інші відокремлені підрозділи з місцезнаходженням на території України.

09:24 23.08.2023

На розвиток територіальних громад Тернопілля землевласники спрямували майже 319 млн грн земельної плати

Упродовж січня-липня цього року платники податків Тернопільщини забезпечили надходження плати за землю в сумі 318 млн 778,2 тис. гривень. Це перевищило надходження січня-липня минулого року на 106,2 млн гривень.

09:31 22.08.2023