Новини Залозецької селищної ради

Дата: від до Скинути

Які дії ФОП – платника ЄП першої-третьої груп, що з 01.08.2023 автоматично вважається платником ЄП відповідної групи, якщо перевищено обсяг доходу

Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» внесено зміни з 01.08.2023, зокрема, до підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ), який доповнено новим п. 9 прим. 1 щодо особливостей переходу суб’єктів господарювання, які використовували особливості оподаткування, встановлені п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, на систему оподаткування, на якій такі платники податку перебували до обрання особливостей оподаткування, передбачених п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

12:23 13.09.2023

Чи необхідно СГ застосовувати РРО або ПРРО, якщо товар продається покупцю на умовах післяплати із використанням служб доставки?

При відправці продавцями товарів будь-яким експедитором (логістичною компанією) в Україні, який не має статусу ні кур’єра, ні перевізника, не є учасником відносин купівлі-продажу, не передає право власності на товар та не бере участі в розрахунку за нього відповідно до договору про надання послуг, фіскальний касовий чек має бути сформований до відправки товару та вкладений продавцем у коробку з товаром, або надісланий покупцеві при, або до передачі його експедитору (логістичній компанії).

09:15 06.09.2023

Тернопільщина: на соціальні гарантії надійшло майже 4,7 млрд гривень

Упродовж восьми місяців цього року суб’єкти господарювання області сплатили 4 млрд 694,2 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан Цвігун. Він додав, що порівняно з аналогічним періодом 2022 року сплата зросла на 645 млн гривень.

09:15 06.09.2023

Чи підлягають оподаткуванню ПДВ операції з передачі майна на безоплатній основі за договором позики?

Відповідно до ст. 1046 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV за договором позики одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов’язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості.

09:13 06.09.2023

Закон №3219: нюанси погашення боргу

Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон №3219) внесено до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) зміни щодо застосування заходів зі стягнення (погашення) податкового боргу.

09:11 04.09.2023

Тернопільщина: до зведеного бюджету за 8 місяців надійшло понад 9,1 млрд грн податкових платежів

Платники податків Тернопільщини продовжують підтримувати економіку України, сплачуючи до бюджету податки. Завдяки їх активній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат.

09:11 04.09.2023

Застосування РРО: варто пам’ятати основні новації Закону № 3219

Головне управління ДПС у Тернопільській області нагадує, про основні новації законодавства, передбачені Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219), зокрема у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій.

09:10 04.09.2023

На Тернопільщині шукають продавців. Є більше сотні вакансій

З початку 2023 року роботодавці Тернопільщини звернулися до обласного центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні пів тисячі вакансій продавців (продовольчих та непродовольчих товарів, продавців-консультантів).

12:38 01.09.2023