Фонд соціального страхування інформує

Самоізоляцію за кошти Фонду пройшли понад 100 тисяч працівників

З початку пандемії 100 тисяч 603 застраховані особи знаходились на оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під медичним наглядом. Станом на сьогодні Фонд прийняв на оплату відповідні листки непрацездатності для компенсації втраченого за час ізоляції заробітку на загальну суму 114,2 мільйона гривень.

12:19 19.03.2021

За підсумками лютого Фонд прийняв на фінансування лікарняні на суму 1,27 млрд грн

За оперативними підсумками лютого 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку з хворобою (у тому числі на COVID-19), травмою, самоізоляцією або доглядом за хворою дитиною на суму 1,27 млрд гривень проти 0,92 млрд гривень у лютому 2020 року. Зростання видатків склало 38,3%.

08:25 15.03.2021

Верифікація виплат буде розширена на всі допомоги за лікарняними листками

Допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах будуть проходити процес верифікації. Верифікація виплат від Фонду соціального страхування України має забезпечити цільове використання коштів та мінімізувати ризик помилок при здійсненні виплат. При цьому, верифікація не вплине на строки фінансування матеріального забезпечення від Фонду.

08:23 15.03.2021

Середній розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду склав 34,4 тис. гривень

Понад 42 тисячі працюючих українок знаходились у декретній відпустці упродовж 2020 року. Фонд соціального страхування України профінансував для них 4,9 мільярдів гривень допомог по вагітності та пологах.

08:50 29.01.2021

Компенсації від Фонду соціального страхування України за час ізоляції від COVID-19 перевищили 100 млн грн

Понад 87 тисяч застрахованих осіб знаходились на оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під медичним наглядом з початку пандемії. Станом на сьогодні Фонд прийняв на оплату відповідні листки непрацездатності для компенсації втраченого за час ізоляції заробітку на загальну суму більше 100 мільйонів гривень.

14:54 27.01.2021

Щоб у здоров’ї ці Свята відпровадити й інших дочекатися…

І колись, і тепер найвищим моральним авторитетом як в сільській громаді, так і в містах користуються священники, лікарі та вчителі. До них ідуть люди за порадою та допомогою. Саме тому в часи пандемії – того лиха, що не минає ні домівки, ні культові заклади, ні установи, варто громадянам дослухатися до слів предстоятелів церков.

11:59 19.01.2021

Лікарняні від Фонду зросли на 20,6% за підсумками 2020 року

Середній розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування України за оперативними підсумками грудня 2020 року склав 368,4 грн за кожен день перебування на лікарняному. Це на 20,6% або 63 гривні більше, ніж у грудні 2019 року.

11:57 19.01.2021

Допомога по вагітності та пологах нараховується і виплачується однією сумою

Допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період декретної відпустки.

11:57 19.01.2021

Уряд затвердив ініційоване Мінсоцполітики і ФССУ спрощення процедури розслідувань смерті медиків від COVID-19

Рішенням Кабінету Міністрів України врегульовано процедуру розслідування випадків смерті медичних працівників внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

08:25 12.01.2021

Фонд профінансував для медиків і їх родин понад 90 млн грн страхових виплат і 20 млн грн ізоляції від COVID-19

Фонд соціального страхування України здійснює усі страхові виплати для медичних працівників і членів їх родин в оперативному режимі після належного оформлення відповідних документів, які є підставою для виплат. Про це директор виконавчої дирекції ФССУ Тетяна Михайленко повідомила сьогодні, 21 грудня, під час пресконференції в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна».

11:28 22.12.2020