Фонд соціального страхування інформує

Компенсації від Фонду соціального страхування України за час ізоляції від COVID-19 перевищили 100 млн грн

Понад 87 тисяч застрахованих осіб знаходились на оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під медичним наглядом з початку пандемії. Станом на сьогодні Фонд прийняв на оплату відповідні листки непрацездатності для компенсації втраченого за час ізоляції заробітку на загальну суму більше 100 мільйонів гривень.

14:54 27.01.2021

Щоб у здоров’ї ці Свята відпровадити й інших дочекатися…

І колись, і тепер найвищим моральним авторитетом як в сільській громаді, так і в містах користуються священники, лікарі та вчителі. До них ідуть люди за порадою та допомогою. Саме тому в часи пандемії – того лиха, що не минає ні домівки, ні культові заклади, ні установи, варто громадянам дослухатися до слів предстоятелів церков.

11:59 19.01.2021

Лікарняні від Фонду зросли на 20,6% за підсумками 2020 року

Середній розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування України за оперативними підсумками грудня 2020 року склав 368,4 грн за кожен день перебування на лікарняному. Це на 20,6% або 63 гривні більше, ніж у грудні 2019 року.

11:57 19.01.2021

Допомога по вагітності та пологах нараховується і виплачується однією сумою

Допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період декретної відпустки.

11:57 19.01.2021

Уряд затвердив ініційоване Мінсоцполітики і ФССУ спрощення процедури розслідувань смерті медиків від COVID-19

Рішенням Кабінету Міністрів України врегульовано процедуру розслідування випадків смерті медичних працівників внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

08:25 12.01.2021

Фонд профінансував для медиків і їх родин понад 90 млн грн страхових виплат і 20 млн грн ізоляції від COVID-19

Фонд соціального страхування України здійснює усі страхові виплати для медичних працівників і членів їх родин в оперативному режимі після належного оформлення відповідних документів, які є підставою для виплат. Про це директор виконавчої дирекції ФССУ Тетяна Михайленко повідомила сьогодні, 21 грудня, під час пресконференції в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна».

11:28 22.12.2020

У листопаді видатки Фонду на лікарняні зросли у півтора рази

За оперативними підсумками листопада 2020 року, Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку із травмою або хворобою, у тому числі на COVID-19, на суму 1,8 млрд гривень. Це на 0,6 млрд гривень, або 50% більше, ніж у жовтні.

15:02 10.12.2020

Соціальний захист людей з інвалідністю внаслідок виробничих травм – одне із пріоритетних завдань Фонду

Генеральна асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю з метою звернення більшої уваги на потребу їх інтеграції у суспільство. Завдання Всесвітньої програми дій, до якої долучилася й Україна, полягає у проведенні ефективних заходів для запобігання інвалідності та відновлення працездатності постраждалих.

08:54 07.12.2020

2,2 мільйона українців знаходились на лікарняних і декретних за підсумками 11 місяців

Упродовж січня–листопада Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування заяви-розрахунки на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, у зв’язку із вагітністю та пологами, а також на поховання для 2,2 млн застрахованих осіб.

08:53 02.12.2020