Ефективний формат спілкування з бізнесом та громадськістю

Дата: 18.01.2024 13:49

Для оперативного зворотного зв’язку з платниками працює Комунікаційна податкова платформа Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Звернення від представників бізнесу та громадськості приймаються на електронну скриньку tr.ikc@tax.gov.ua

Якщо у Вас є питання стосовно податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на органи ДПС, або пропозиції щодо необхідності проведення певних заходів за визначеною тематикою – звертайтесь на Комунікаційну платформу!