Комунікаційна податкова платформа – допомога бізнесу у вирішенні проблемних питань

Дата: 13.12.2023 11:12

Варто нагадати, що для оперативного зворотного зв’язку з платниками в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області працює Комунікаційна податкова платформа.

Звернення від представників інститутів громадянського суспільства і бізнес-асоціацій приймаються за електронною адресою tr.ikc@tax.gov.ua.

Є нагальні питання стосовно податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на органи ДПС, чи маєте пропозиції щодо необхідності проведення певних заходів за визначеною тематикою – звертайтесь на комунікаційну платформу!

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області