Потерпілим направлено понад 900 млн грн щомісячних страхових виплат у січні

Дата: 02.02.2023 09:18

В Україні триває реорганізація системи соціального страхування – з 01 січня 2023 року Фонд соціального страхування України передав свої завдання та функції до Пенсійного фонду. Зокрема, до компетенції ПФУ тепер входить фінансування лікарняних і декретних допомог, допомог на поховання, а також одноразових і щомісячних страхових виплат.

Аби близько 170 тисяч українців, які отримують страхові виплати щомісячно, не відчули жодних перебоїв із надходженням коштів під час реорганізації, фахівці ФССУ нарахували для них виплати, а Пенсійний фонд України здійснив фінансування на підставі підготовлених документів.

За інформацією Пенсійного фонду України, для потерпілих на виробництві та членів їх родин у січні профінансовано понад 900 мільйонів гривень щомісячних страхових виплат.

Кошти направлені ПФУ на ті ж рахунки, що були зазначені потерпілими або членами їх сімей у відповідних заявах до ФССУ.

Нагадаємо, щомісячні страхові виплати в повному обсязі компенсують потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній.