Шановні роботодавці! Шукаєте працівників? Подайте вакансії у службу зайнятості – Вам оперативно підшукають необхідні кадри

Дата: 07.02.2022 09:59

Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь-якого підприємства чи приватного бізнесу. Розумно підібраний штат кваліфікованих працівників дає змогу реалізувати найсміливіші плани та проєкти.

Якщо Вам на постійну чи тимчасову роботу потрібні працівники, які відповідали б необхідним професійним вимогам – зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості!

Перш за все про Вашу вакансію повідомлять шукачів роботи із відповідною освітою і професійним досвідом;

- її буде внесено у всеукраїнську базу вакансій, за бажанням – розміщено на ФБ-сторінках обласного центру та місцевого підрозділу служби зайнятості;

- Ваш консультант поінформує Вас про наявність відповідних спеціалістів у базі даних служби зайнятості;

- кар’єрні радники доберуть із числа безробітних осіб тих, хто відповідає Вашим вимогам, та проведуть ряд заходів для зручної Вам комунікації із претендентами: домовляться про індивідуальну співбесіду чи організують зустріч для усіх, хто зацікавився вакансією;

- фахівець СЗ, за потреби, проведе профвідбір потенційних кадрів з використанням сучасних психодіагностичних методик на виявлення професійних, ділових та особистих якостей претендента;

- якщо потрібних фахівців немає - під конкретні робочі місця служба зайнятості може організувати професійне навчання безробітних як у закладах освіти та центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які мають потужну сучасну матеріально-технічну навчальну базу з найновішим обладнанням та технікою, так і на виробництві, у тому числі за індивідуальною формою, а також стажування безпосередньо на робочому місці;

- ті роботодавці, які легально працевлаштовують безробітних на новостворені робочі місця на строк не менше, ніж на 2 роки, можуть отримати щомісячну компенсацію фактичних витрат на сплату єдиного соціального внеску. Чим більша зарплата, тим більший розмір компенсації!

За потреби, фахівці СЗ допоможуть написати оголошення про вакансію та сформувати відповідний звіт; порадять як ефективно провести співбесіди з претендентами; поінформують про норми законодавства у сфері зайнятості.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Зборівської районної філії Тернопільського ОЦЗ за адресою: м. Зборів, вул. Б.Хмельницького, 60 (контактні телефони: 03540 2-30-67, 03540 2-19-07).