День працівників освіти

Дата: 07.10.2019 10:48

Уклін і шана Вчителю

Всі ми родом із дитинства, і кожен з нас у своїй пам’яті зберігає світлий образ Вчителя, без якого ми б не стали тими, ким ми сьогодні є.

У неділю 6 жовтня 2019 р. професійне свято зібрало вчителів Залозецької громади у міському будинку культури. Затишний зал, ошатно прибрана сцена, доброзичливі усмішки господарів додавали ще більшої урочистості.

Свято розпочалося із традиційних вітань та побажань на адресу педагогів від селищного голови Любомира Фесика та начальника відділу освіти, молоді та спорту Наталії Мойсеєнко. Кращих вчителів громади (а їх у нас багато) було відзначено грамотами.

Із словами привітань та вдячності педагогам виступила т.в.о. начальника відділу культури Наталія Романишин.

Подарунком для освітян громади стала концертна програма, підготовлена художніми колективами Залозецького міського будинку культури. Зі сцени лунали мелодійна українська пісня та художнє слово. Юні артисти Алінка Федорович та Діана Очеретнюк у піснях висловлювали свою вдячність вчителям.

Гучними оплесками глядачі зустрічали квартет «Галичани», знаний не лише в Залозецькому краї; ВІА «Вільний погляд», який завжди дивує слухача новими піснями; а також чоловічий ансамбль, який, напевне, не залишив байдужою жодну представницю прекрасної статі.

Наші вчителі ще раз довели, що уміють не лише викладати свій предмет, але і гарно веселитися.