Консультативний пункт для бізнесу Залозецької ОТГ

Протягом дня розрахункові операції не проводилися: чи створювати Z – звіт?

Чи необхідно в кінці робочого дня роздруковувати Z-звіт, якщо протягом дня розрахункові операції не проводились, але були здійснені через РРО або ПРРО операції «службове внесення» та «службова видача»?

09:22 30.10.2020

Неприбуткова організація змінила статут, але не повідомила ДПС: які штрафи?

Якщо неприбуткова організація після внесення змін до установчих документів не подала до ДПС реєстраційну заяву з позначкою «зміни» протягом 30 к.дн. з дня державної реєстрації таких змін, то до неї застосовується штраф у розмірі 1020 грн

12:06 28.10.2020