Залозецька громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Понад пів мільярда гривень податку на прибуток сплатили підприємства Тернопільщини за перший квартал року

Дата: 14.04.2026 14:29
Кількість переглядів: 63

Упродовж перших трьох місяців цього року підприємства Тернопільської області сплатили до зведеного бюджету 512,2 млн грн податку на прибуток, що на 55,2 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2025 року. Приріст склав 12 відсотків. Заплановані показники виконано на 121,5%, бюджети додатково отримали 90,6 млн гривень.

У структурі надходжень:

- 459,7 млн грн отримав державний бюджет;

- 52,5 млн грн  надійшло до місцевих бюджетів області.

Додатковим джерелом наповнення бюджету став і чистий прибуток господарських організацій. Упродовж січня-березня до бюджету його спрямовано 3 млн грн, що втричі перевищує прогнозовані показники.

Така динаміка надходжень свідчить не лише про ефективну роботу підприємств, а й про свідоме ставлення бізнесу Тернопільщини до виконання фінансових зобов’язань.

 

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних