Залозецька громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Чи враховується період навчання на денній формі до стажу роботи за вислугу років?

Дата: 18.06.2024 09:10
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

Відповідь: Зарахування до спеціального стажу часу навчання за денною формою у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, професійно-технічних навчальних закладах чинним пенсійним законодавством України не передбачено.

Водночас, період навчання за денною формою до 01 січня 2004 року зараховуються до страхового стажу відповідно до ст. 56 Закону України «Про пенсійне забезпечення». 

 

Головне управління

Пенсійного фонду України

в Тернопільській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних