ЗАПИТУЄТЕ-ВІДПОВІДАЄМО

Дата: 15.04.2024 10:08

1 квітня 2024 року особі виповнилося 80 років. Компенсаційної виплати в сумі 570 грн не встановлено, розмір пенсії збільшився лише на 114 грн.

Особам, яким виповнилось 75 років, у яких щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не досягає розміру середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та яка враховується для обчислення пенсії за 2020 рік (10 340,35 грн) виплачувалася щомісячна компенсаційна виплата в розмірі до 456 грн. З дати досягнення 80 років замість виплати 456 грн встановлюється щомісячна компенсаційна виплати в розмірі до 570 грн, тому розмір пенсії збільшився лише на 114 грн.

Головне управління

Пенсійного фонду України