У січні місцеві бюджети області отримали понад 610 млн гривень податків і зборів

Дата: 05.02.2024 11:30

Упродовж січня податкові надходження до місцевих бюджетів Тернопільщини склали 610,7 млн гривень. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан Цвігун,

Серед платежів, які поповнили скарбниці територіальних громад краю, найбільше надійшло від сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного податку. Так, тергромади Тернопільщини у січні отримали 336,6 млн грн податку на доходи фізосіб, а малий бізнес сплатив 159,8 млн грн єдиного податку. Також на 44,9 млн грн місцеві бюджети поповнив земельний податок та орендна плата за землю, на 35 млн грн – податок на нерухоме майно та на 26,9 млн грн – акцизний податок.