УВАГА, НОВА СХЕМА ШАХРАЙСТВА!

Дата: 08.12.2023 11:56

Фото без опису Вам напишуть з пропозиціями заробити грошей за "лайки" та репости, можливо навіть заплатять 100-200 грн. Ви вже на гачку! Пізніше викрадуть доступ до банківської картки або змусять придбати товар по "супер вигідним цінам". Відмовитися буде дуже складно, тому не хапай наживку, відразу скажи - НІ!

Як діяти:

❌не довіряйте обіцянкам захмарних прибутків

❌ не повідомляй конфіденційної інформації (дані картки, логін та паролі до онлайн банкінгу тощо)

❌ не переходь на сумнівні сайти, не купуй там жодного товару

✅ якщо ж особисту (персональну) інформацію розголошено - заблокуйте картку

✅ якщо підозрюєте шахрайство – негайно повідомляйте кіберполіцію

посилання на публікацію «Гроші за «лайки» - кіберполіція застерігає від онлайн-шахраїв»: https://cyberpolice.gov.ua/news/groshi-za-lajky---kiberpolicziya-zasterigaye-vid-onlajn-shaxrayiv-3412/