Майже 16 тисяч сертифікатів електронного цифрового підпису отримали жителі Тернопільщини в цьому році

Дата: 01.12.2023 12:09

Воєнний стан спонукав жителів нашого краю до активного використання електронних сервісів та обмеженого безпосереднього спілкування. А усі можливості Електронного кабінету: від подання звітності, заяв до з’ясування нарахованих та сплачених платежів тощо громадянам надає наявність у них цифрового підпису.

Так, з початку цього року працівники сектору реєстрації користувачів Головного управління ДПС України, що діє у ЦОПі Тернопільської ДПІ, видали 15 808 сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису. Тільки в листопаді видано понад 2 тисячі електронних ключів.

Нагадаємо, послуга з видачі посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб, приватних підприємців та громадян є безкоштовною та займає до 10 хвилин часу. Охочі можуть нею скористатися, відвідавши сектор реєстрації користувачів ГУ ДПС в області, що знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Білецька,1, Центр обслуговування платників Тернопільської ДПІ, кабінет 122.

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області