У сфері дошкільної освіти Тернопільщини є вакансії!

Дата: 22.09.2023 09:03

Щороку в останню неділю вересня, у Всеукраїнський день дошкілля, звучать слова подяки працівникам дошкільних закладів освіти: вихователям, помічникам та асистентам вихователів, музкерівникам та ін. Від їх професіоналізму, терпіння, мудрості, уваги до внутрішнього світу дитини залежить наше майбутнє!.

Цьогоріч роботодавці, які працюють у цій сфері подали в службу зайнятості Тернопільщини більше 260 вакансій (з них 208 вакансій вихователів та помічників вихователів у дитсадках та НВК); 166 - були укомплектовані за сприяння місцевих підрозділів служби зайнятості області.

Зараз в обласному центрі зайнятості зареєстровано 30 вакансій у закладах дошкільної освіти. Потрібні вихователі (19 вакансій), помічники вихователів (8 вакансій) та асистенти вихователів (3 вакансії).

До слова: деякі категорії громадян для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці можуть отримати безкоштовний ваучер для підготовки за спеціальністю «Дошкільна освіта».

З нагоди свята вітаємо усіх працівників сфери дошкільного виховання та зичимо миру, добра, здоров’я, родинного затишку!

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи на «гарячу» лінію у Тернопільському ОЦЗ за тел. 0635765756.

Зборівський відділ Тернопільської філії

Тернопільського обласного центру зайнятості