Субсидія на весь неопалювальний сезон

Дата: 16.06.2023 14:23

Житлова субсидія на неопалювальний сезон призначається на період з 01 травня по 30 вересня. Для отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг з початку неопалювального сезону, необхідно подати заяву протягом двох місяців, тобто до кінця червня. В іншому разі житлову субсидію призначають з місяця звернення.

Більшості українців, які отримували таку субсидію в опалювальному сезоні, на неопалювальний її призначать автоматично.

Повторно подати заяву та декларацію про доходи потрібно, якщо:

ви не отримували субсидію в опалювальному сезоні;

є зміни в складі чи доходах домогосподарства;

у складі домогосподарства є ВПО;

не всі зареєстровані в домогосподарстві особи проживають за місцем реєстрації;

ви орендуєте для проживання житлове приміщення.

для призначення житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Заяву можна подати такими способами:

•  звернувшись до територіального органу Пенсійного фонду України через структурний підрозділ, який здійснює прийом та обслуговування громадян (сервісний центр);

• в електронній формі через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України;

• за допомогою мобільного додатку Пенсійного фонду України;

• через Портал Дія;

• через поштове відправлення;

• через уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної та міської ради відповідної територіальної громади;

• через вебсайт Міністерства соціальної політики України або інтегровані з ними інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також через інформаційні системи Міністерства соціальної політики України з накладенням електронного підпису.

Головне управління

Пенсійного фонду України