Для збереження стажу трудову книжку варто оцифрувати!!!

Дата: 24.05.2023 09:41

Трудовий стаж, набутий до 1 січня 2004 року, враховується до загального страхового стажу на підставі записів у трудовій книжці. Щоб убезпечити себе в разі можливої втрати трудової книжки, її варто оцифрувати.

Для цього потрібно зробити наступні кроки:

1. Увійти до особистого кабінету на вебпорталі Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

2. У розділі «Комунікації з ПФУ» обрати пункт «Відомості про трудові відносини».

3. Перевірити відомості та надати згоду на передання та оброблення персональних даних.

4. Завантажити скановані копії паперових документів про стаж та трудову діяльність (кнопка «Додати файл»).

Вимоги до сканованих копій, яких варто дотримуватися!!!

1. Зображення має бути кольоровим, чітким та містити всі реквізити документів.

2. Сторінки мають бути завантажені в хронологічному порядку.

3. Формат сканованих копій має бути jpg або pdf.

4. Розмір файлу не повинен перевищувати 1 Мб.

Головне управління

Пенсійного фонду України