Щодо реалізації проєкту грантової підтримки бізнесу

Дата: 21.10.2022 08:00

З метою підтримки економіки України шляхом сприяння збереженню та створенню робочих місць, відновленню виробництва та задоволенню попиту населення на критичні товари та послуги Міжнародною організацією з міграції (МОМ) в області реалізовується проєкт ,,Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу”.

Проєкт фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини через Банк розвитку KfW.

В рамках реалізації проєкту малий та мікробізнес може отримати грантову допомогу у гривневому еквіваленті у розмірі до 20 000 євро.

Подати заявку для підтримки малого бізнесу можуть:

малі виробничі підприємства, що перемістилися та перереєструвалися з територій, постраждалих від війни, до Івано-Франківської, Львівської, Київської, Тернопільської та Закарпатської областей;

малі агропідприємства, що працюють в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській і Закарпатській областях; малі підприємства переробної промисловості, що працюють в ІваноФранківській, Львівській, Тернопільській і Закарпатській областях;

малі підприємства із різних галузей, якими керують жінки, та які перемістилися або працюють в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській і Закарпатській областях.

Детальна інформація міститься за посиланнями: http://surl.li/diawm.

Подати заявки для підтримки мікробізнесу можуть:

мікропідприємства, які перемістилися з постраждалих від війни областей України до Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Київської областей;

мікропідприємства, які працюють у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Київській, Чернігівській, Сумській та Полтавській областях;

мікропідприємства, які очолюють жінки та які релокувалися або здійснюють діяльність у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Київській, Чернігівській, Сумській та Полтавській областях.

Детальна інформація міститься за посиланнями: http://surl.li/diawt.

Кінцевий термін подачі заявок – 31 жовтня 2022 року.