Турнір з мініфутболу пам’яті ветерана війни в Афганістані Михальчишина Івана Петровича

Дата: 07.07.2021 17:42

Сьогодні 7 липня в нашій громаді відбувся турнір з  мініфутболу, присвячений  пам’яті ветерана війни в Афганістані Михальчишина  Івана Петровича.  З вітальним словом до учасників та гостей заходу звернулися голова Залозецької територіальної громади Андрій НОГА та голова Тернопільської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Сергій ЛІСОВИЙ. Дійство відбулося в с.Ренів,  де народився та проживав Іван МИХАЛЬЧИШИН. Були також присутні ветерани війни, жителі села та гості з інших міст .   Участь в турнірі взяли чотири команди, які посіли слідуючі місця: ФК Залізці - 1, ФК Ренів - 2, ФК Зборів -3, Ветерани -4.

Вітання переможцям та щира подяка всім організаторам свята.