Залозецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Залозецької селищної ради

Дата: 24.03.2021 00:00

Основні вимоги до кандидатів на посаду начальника служби у справах дітей Залозецької селищної  ради:

• наявність громадянства України;

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;

- стаж робити  в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств не менше 3 років;

- досвід роботи з комп'ютерними програмами;

- необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики;

- вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь в конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС з додатками);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4х6;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копія паспорта, коду, трудової книжки;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов?язаних).
  • письмова згода на обробку персональних даних.
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатись в Залозецьку селищну раду, за адресою: 47234, Тернопільська область, смт. Залізці, вул. Шевченка, 64, тел.: 3-11-54.

Документи приймають протягом 30 календарних днів від оголошення. День публікації оголошення вважати 24.03.2021 року.