A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Залозецька громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Змінили місцезнаходження: як звітувати з ПДВ?

Дата: 28.10.2020 11:49
Кількість переглядів: 18

Подання декларації з ПДВ та сплата ПДВ у разі зміни СГ місцезнаходження здійснюється до кінця року за попереднім місцезнаходженням

ДПС у м. Києві інформує, що у разі зміни суб’єктом господарювання місцезнаходження (місця проживання), пов’язаного зі зміною адміністративного району, подання податкової декларації з ПДВ та сплата ПДВ здійснюється за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) (неосновне місце обліку) до закінчення поточного бюджетного року, а починаючи з 1 січня наступного року – за новим місцезнаходженням (місцем проживання) (основне місце обліку).

Відповідно до частини восьмої ст. 45 Бюджетного кодексу України, у разі зміни місцезнаходження суб’єктів господарювання – платників податків, сплата визначених законодавством податків і зборів, після реєстрації, здійснюється за місцем попередньої реєстрації, до закінчення поточного бюджетного періоду.

Нормами п. 10.13 розд. X Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 визначено, що у разі зміни місцезнаходження суб’єкта господарювання – платника податків, сплата визначених законодавством податків і зборів, після такої реєстрації, здійснюється таким платником податків за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

Починаючи з 1 січня наступного року, платник податків подає податкові декларації (розрахунки, звіти) та виконує інші обов’язки платника податків до контролюючого органу за новим місцезнаходженням (місцем проживання), (основне місце обліку).

Платниками податків, на яких не розповсюджуються норми ст. 45 Бюджетного кодексу України та п. 7.3 розд. VII Порядку №1588, є:

  • юридичні особи, які не є суб’єктами господарювання відповідно до норм Господарського кодексу України;
  • відокремлені підрозділи юридичної особи;
  • особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Для зазначених платників сплата податків та подання звітності, здійснюється за новим місцезнаходженням (місцем проживання) з дати взяття на облік у контролюючому органі за новим місцезнаходженням (місцем проживання).

***


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь