ПРОГРАМА USAID «КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНА ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ» (КЕУ) ТА АСОЦІАЦІЯ «ЯГІДНИЦТВО УКРАЇНИ» ОГОЛОШУЮТЬ ПРО ПОЧАТОК ІНІЦІАТИВИ «VTRADE ФРУКТИ І ЯГОДИ»

Дата: 28.10.2020 10:57

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Асоціація «Ягідництво України» оголошують про старт нової ініціативи «VTrade Фрукти і Ягоди», яка спрямована на мінімізацію впливу COVID-19 на плодо-ягідний сектор України, підтримуючи виробників та переробників за допомогою чотирьох компонентів діяльності:

• Моніторинг поточної ситуації, що склалася у секторі, а також проведення консультацій щодо ланцюгів поставок, подальшого розвитку та пошуку рішення для уникнення перешкод, пов’язаних зі збутом, логістикою та торгівлею;
  • Дослідження ринку з метою забезпечення компаній актуальними даними про світові зміни і тенденції на ключових ринках та пошуку нових можливостей, а також – інформування про короткострокові бізнес-стратегії;
  • Просування та популяризація українських ягід, фруктів та овочів на внутрішньому та світовому ринках за допомогою інноваційних он-лайн платформ та віртуальних інструментів;
  • Сприяння формуванню прямих онлайн-зв’язків між гравцями ринку та проведенню B2B зустрічей з потенційними вітчизняними та міжнародними клієнтами задля забезпечення безперебійних продажів.

Запрошуємо компанії, які спеціалізуються на вирощуванні та переробці ягід, кісточкових фруктів, а також яблук та груш, приєднатися до ініціативи. Для цього необхідно заповнити вступну анкету https://docs.google.com/forms/d/1RW1bVe1sXAwFSfjeYbiFHWaTC90QhcuW5cZbS0f676k/viewform?edit_requested=true