До твого серця, Україно, свою долоню прикладу

Дата: 26.08.2020 10:40

Обмеження у зв’язку із карантином внесли певні корективи і у цьогорічні святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Довелося відмовитися від велелюдних святкувань та обмежитись відзначенням пам’ятних дат у більш вузькому колі.

23 серпня о 12 год. жителі та гості містечка зібралися на центральній площі біля пам’ятника Т.Шевченку з нагоди  урочистого підняття  Державного Прапора. Із вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Л.І.Фесик. В залозецьке небо линули пісні та поетичні слова в честь Дня Незалежності України. До пам’ятників Т.Шевченку та В.Якубовському молодь поклала квіти. Під козацький марш наймолодші учасники дійства винесли великий 5-метровий прапор, на якому кожен із присутніх мав можливість поставити свій підпис і залишити послання майбутнім поколінням, який буде переданий у новостворений Залозецький музей.

24 серпня  протягом дня над Залізцями лунали  звуки радіоконцерту «Хай буде вільна Україна на всі часи,на всі віки», підготованого працівниками та учасниками художньої  самодіяльності Залозецького МБК.

О 18 год. до Бога полинула спільна молитва «Боже великий, єдиний» за долю і волю України.