Тернопільська область, Зборівський район

ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ НЕГОДИ В.А., ЩОДО АДМІНІСТРАТИВНОГО ПОДІЛУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА РАЙОНИ

Дата: 15.06.2020 12:00

Шановний В‘ячеславе Андроновичу.

Не знаю-маю я право до Вас звертатись чи ні, в такий спосіб, але відважуся на правах і земляка і, прошу повірити, людини, яка підтримує процеси децентралізації  та вірить в їх необхідності. Я представляю, як селищний голова, Залозецьку селищну раду Тернопільської області Зборівського району і звичайно щиро надіюсь на Ваше розуміння нашого регіону, як уродженця Тернопільщини та професіонала своєї справи. В поділі області на райони я приймав участь з 2002 року. Звичайно, вони були попередніми і на превеликий жаль, не маючи «підтримки», не мали продовження та завершення. Ви це знаєте краще за мене. Вибачте, хочу багато сказати, але розуміючи Вашу зайнятість, буду коротко: жодного разу, з тих поділів, що мені відомо, Залозеччина не відносилась до Кременецького району. На сьогоднішній день: з кінцевих сіл громади до м.Кременець 75 км; населення наше ні за яким промислом, послугою не направлялось в цю сторону; до обласного центру -38(58)км; в населення різний менталітет та віра, Залізці, як авто пасажирський вузол - 80 відсотків маршрутів спрямовані в м.Тернопіль; населення -95 відсотків з тих, що працюють не в околицях селища, доїжджають в Тернопіль; угода про надання медичних послуг (тих,що не надає наша лікарня) укладена, з другою міською (одночасно люди додатково «мають своїх лікарів» в обласному центрі, а не в Зборові (переважною частиною), і аж ніяк не в м.Кременець; гадаю Ви пам‘ятаєте дорожню неприємність - «лосятинський серпантин», особливо в зимовий період і т.д..  Щиро надіюсь на Ваше розуміння. Під час розмови з головою ОДА в Тернопількій області Трушом В.Л, яка відбулась 04.06.2020 року було запевнено, що весь Зборівський район, в т.ч.  Залозецька ОТГ  попадають до Тернопільського району. Ще раз вибачте і надіюсь на правильно і зважено прийняте рішення. Це не моя думка, а воля 99 відсотків населення. Дякую. Якщо є необхідність, готовий приїхати.

З повагою Любомир Фесик.