Тернопільська область, Зборівський район

Обіцяно - зроблено!

Дата: 24.04.2020 13:06

На сьогоднішній день усім добре відомо, що медична галузь  потребує модернізації і переоснащення. Тому так важливо мати надійні «швидкі», щоби вчасно добратися до хворого і надати йому першу медичну допомогу.

23 квітня 2020 року новий автомобіль швидкої медичної допомоги  в присутності працівників пункту швидкої допомоги та медперсоналу Залозецької районної лікарні урочисто вручили генеральний директор Центру екстреної медичної допомоги Тернопільської обласної ради Джус М.Я., перший  заступник голови Зборівської райдержадміністрації Назарчук М.М. та головний лікар Залозецької районної лікарні Шуста М.В.

Нове авто та професійні навики медичного персоналу допоможуть перемогти не одну недугу, повернути здоров’я не одному мешканцю громади, яких обслуговує Залозецька лікарня.