Зборівський район, Тернопільська область

Інструктаж з техніки безпеки на час Новорічно-Різдвяних свят

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, які принесуть в кожний дім радість, надії та кращі зміни в житті.

Щоб свято не затьмарило лихо пожежі, а ще гірше – втрата близької людини, необхідно дотримуватися правил безпеки.

Таке питання було винесене на чергову спільну нараду керівників закладів освіти та культури. З метою попередження нещасних випадків під час святкування Новорічно-Різдвяних свят інженер з охорони праці, фахівець з питань цивільного захисту Залозецької селищної роботи Пошва В.П. провів роз’яснювальну роботу з підвищення протипожежного та техногенного станів  закладів, правил поведінки працівників у побуті, громадських місцях, по місцю проживання  при виникненні надзвичайних ситуацій та їх запобігання, надання першої долікарської   допомоги  з фіксацією та підписами в спеціальному журналі.

Заклади культури  забезпечені інформаційним матеріалом та буклетами для проведення інструктажів з непрацюючим населенням з питань цивільного захисту.