Залозецька громада
Зборівський район, Тернопільська область

СВІЧКА ПАМ’ЯТІ

                                                                                                        То був страшний навмисний злочин,

Такого ще земля не знала!

Закрили Україні очі.

І душу міцно зав'язали!

 

      22 листопада на центральній площі Залізців відбувся мітинг-реквієм «Свічка пам’яті» на вшанування  мільйонів заморених голодом.

       Пом’янути  невинно загиблих від голоду та запалити свічку пам’яті прийшли представники районної та місцевої  влади, старости та мешканці сіл громади, учнівська молодь та всі небайдужі жителі містечка.

       Залозчани  разом із всечеснішими отцями о. Миколою та о.Володимиром помолилися за упокій душ невинно постраждалих  та запаленими лампадками виклали символічну «Свічку пам’яті».

          Смутком та скорботою були пронизані слова селищного голови Любомира Фесика та першого заступника голови Зборівської районної державної адміністрації  Марії Назарчук, звернені до присутніх.

           Вслухаючись  у страшні цифри та факти жертв Голодомору, присутні на реквіємі могли  переглянули  задокументовані фрагменти цього жахіття, які транслювалися на екрані під відкритим небом.

            На завершення мітингу-реквієму звучали слова перестороги : «Не допустімо, щоб ми чи наші діти зазнали таких лихоліть!», а школярі роздали присутнім маленькі шматочки чорного хліба на спомин про жертви голодних років.

           Наш святий обов’язок - закарбувати в серцях  пам’ять про невинно убієнних.« повернутися до списку новин