Залозецька громада
Зборівський район, Тернопільська область

Ласкаво просимо в Залозецьку бібліотеку

Рідний край, Вітчизна... Вона починається з батьківського порогу,з барвінку, який стелиться в садочку, куща калини біля воріт. Це земля наших предків, корінь роду українського, що сягає сивої давнини.

Виховувати в дітей любов до отчого краю, своєї мови, культури – ось мета, яку поставили перед собою працівники Залозецької бібліотеки. В нашій бібліотеці ми дбаємо про відродження українських традицій,пам'ять про славне минуле наших земляків.

В нашу книгозбірню на екскурсію завітали члени етнографічного гуртка Зборівського РЦЕНТУМ (керівник Грицик О.Я.), учні 3 класу Залозецької СЗОШ І – ІІІ ст. Бібліотекарі розповіли дітям про бібліотеку, познайомили дітей з правилами користування нею. Ознайомили учнів з абетковим та систематичним каталогами, тематичними полицями дитячого фонду. Поінформували  про нові надходження літератури для дітей.

В нашому музеї «Дивокрай» дітей зацікавили старовинні вишивки, предмети побуту, посуд та вироби з дерева. На закінчення екскурсії було проведено майстер-клас з виготовлення закладок до книг.

Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися в бібліотеку і взяти книжки.

Ми завжди раді зустрічі з читачами і прагнемо, щоб їх було якнайбільше.


 « повернутися до списку новин