Залозецька громада
Зборівський район, Тернопільська область

День пам’яті та примирення

8 травня 2019 року на Меморіальному комплексі  смт Залізці відбулась поминальна панахида за померлими у Другій світовій війні та за воїнів, що загинули захищаючи нашу Україну.

Священнослужителі храму Пресвятої Трійці о. Володимир та храму Покрови Пресвятої Богородиці о. Микола відправили поминальну панахиду за загиблими.

Про історичні події як тодішньої  так і сучасної війни, про обірвану війною юність, зразки мужності, силу духу, самопожертву, згадав у своїх виступах селищний голова Любомир Фесик.

Проникними, хвилюючими словами доносили до присутніх священну пам’ять про героїв, що полягли на фронтах світової війни учні СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці.

 У хвилині мовчання, що пливла, наче вічність, завмерли люди. До могил і пам’ятного знаку несли квіти жителі селища, представники трудових колективів та громадських організацій, працівники органів місцевого самоврядування, школярі… Тужливо шуміли берези, хитаючи гілками, ніби шепочучи слова скорботи… Згадаймо у молитвах усіх героїв, які поклали свої голови за рідний край... Нащадки переможців мають передати прийдешнім поколінням пам’ять заради миру на нашій святій землі…« повернутися до списку новин