Великодні гостини в Бережанську школу-інтернат

Дата: 24.04.2019 16:01

"Робити щасливими інших – найкращий спосіб стати щасливим!" – впевнені вихованці гуртка театрального мистецтва Зборівського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді учні 4-А класу СЗОШ І-ІІІ ст.смт Залізці.

Саме тому напередодні світлого Великодня завдяки спільній та злагодженій роботі фахівця із соціальної роботи Залозецької селищної ради Козак С. Г., керівника гуртка Дуди М. Р., класовода 4-А класу Козли Н. М., підтримці батьків та селищного голови Фесика Л. І. було здійснено поїздку у Бережанську школу-інтернат.

Подарунком від четвертокласників стала постановка казки  О. Різник «Дідова дочка і бабина дочка», а також  частинка радості, тепла та смачні великодні пасочки.

Вихованці Бережанської школи-інтернату зустріли гостей посмішками та гучними теплими оплесками, а щирі слова подяки директора Старка М.В. та заступника з виховної роботи   Біланчин М.В.  виявились найкращим стимулом творити добро, подарували учням впевненість та створили чудовий піднесений настрій.

Тимчишин Галина, мама                                 учениці 4-А класу